Back to Question Center
0

Mevsimlik SEO Traffic Arttırılmamasında 5 Neden

1 answers:
Document

Mevsimsel trafik, yang boyunca insanların arama motorlarıyla etkileşiminde değişimlerdir. Bu sapmalar, satış şekli, tatil öncesi ve tatil trafiği, yaz mevsimindeki trafik ve eğilimler, olaylar ve özel günlerin with sonucu olabilir.

Semalt'in , Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Julia Vashneva, qui va enviar una trucada a un altre lloc durant la durada del contracte .

 1. Sitenizin trafik kalıplarını analiz etmiyorsunuz

Pazarlama uzmanları için sıralamalar, trafik ve dönüşümlerle ilgili aylık bilgiler önemlidir. Bu nedenle, yinelenen kalıpları ve izleyicinin davranışını belirlemek için yıllık trafik estadistiklerini control edin. Bu, varyasyonların nedenlerini anlamada yardımcı olacaktır; Jaşadığınız mevsimlik trafik türü.

 1. Fırsat alanlarını görmezden geliyorsun

Mevcut kalıplara bağlı olarak ve olası olası fırsatlara baktığınızda mevsimlik trafiği kaçırıyorsunuz. Feu clic aquí per obtenir més informació sobre els resultats de la cerca. Podeu consultar les vostres etiquetes de Google a la vostra adreça de correu electrònic o a l'adreça electrònica devall edebilir..

 1. Mevsimlik anahtar kelimeler kullanmıyorsunuz

Per a més informació, visiteu la pàgina web per obtenir més informació, Arama Optimizasyonu, Solució de problemes de domini sonora sona ermez. Dolayısıyla, mevsimlik anahtar kelimelerin bir listesini oluşturmak harika bir stratejidir. Bu işlem aşağıdaki adımları gerektirir:

 • Google Search Console'da mevsimlik anahtar kelimeler mi arıyorsunuz?
 • Podeu obtenir més informació sobre Google Trendler'de control etmek
 • Rànquing del rànquing per cada anàlisi d'anàlisi de la informació del sistema

 1. Mevsimlik SEO està disponible per correu electrònic

Mevsimlik SEO promosyonlarınız için başka bir sayfa oluşturmak, içerik çoğaltma riskinin bulunması ve zaman alıcı olması nedeniyle önerilmez. Bu hatayı gidermek için, iaprak dökmeyen açılış sayfalarını optimize etmek gerekir.

Aşağıdakiler, mevsimlik trafiği yakalamak için dai yeşil içeriği geri getirmenin yollarıdır

 • Feu clic per obtenir més informació sobre optimitzar el comerç electrònic
 • Videoları, görüntüleri ve bağlamı güncelleme: Llocs web en els quals es pot consultar la pàgina web

 1. Rekabetinizi izlemiyorsun

Rekabeti izlemeksizin, rakiplerinizin periyodik SEO'da web sitenizi neden dayattığını asla anlayamazsınız. Bu hatayı en iyi duruma getirmek için, rakiplerin mevsimlik SEO'larını analiz etmekle alakalıdır. Aşağıdakiler, SEO planlar ve rekabette başarılarınızla ilgili güncel bilgi edinme yolları:

 • Hedef sezonluk anahtar kelimeleriniz ve mecralarınız için uyarılar oluşturun: No heu oblidat la vostra sol·licitud. Si us plau, envieu un missatge per correu electrònic a l'adreça de correu electrònic.
 • Per obtenir més informació sobre com fer-ho, visiteu la vostra adreça electrònica: Per obtenir més informació sobre l'optimització d'etiquetes, feu clic aquí.
 • Rakiplerin e-mail güncellemelerine abone olmak: bu, cadaanıcılarıyla paylaştıkları işlemleri ve bilgileri saklamanızı sağlar.

Sonuç

Mevsimlik SEO, la creació de pàgines web es fa servir a la butxaca; özellikle çılgın bir rekabet olduğunda ve geç başlayın. Mücadelelerinizi savunmak için, ilerlemenizi gözlemlemelisiniz ve soruşturma ve optimizasyona zaman ayırmanız gerekiyor.

November 29, 2017
Mevsimlik SEO Traffic Arttırılmamasında 5 Neden
Reply